Haber

Bodrum Belediyesi Halk Plajlarında Son Hazırlıklar

Bodrum Belediyesi, Bodrum halkının ve şehre gelecek misafirlerin kaliteli ve ekonomik koşullarda yararlanabileceği plajlar için ön hazırlık çalışmalarını sürdürüyor. Bu dönemde yarımada genelinde 77 belediye halk plajı hizmete girecek.

Bodrum Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalarda, vatandaşların plajlardan ve denizden konforlu bir şekilde yararlanabilmesi için yarımada genelinde hizmetler devam ediyor.

Yarımada genelinde 11’i Mavi Bayraklı olmak üzere toplam 77 Halk Plajı’na 1.500’e yakın şemsiye yerleştirildi. Ekipler ayrıca soyunma odalarını ve duşları daha güçlü ve kullanışlı olacak şekilde yeniden yapıyor. Halk plajlarındaki cankurtaran kulelerinin yenilenmesi, şamandıraların denize çekilmesi, sahil boyunca tesviye çalışmaları devam ederken, sezon boyunca temizlik ve bakım çalışmaları her zaman yapılacak.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmetlerin devam ettiğini ve halk plajlarının sayısının her geçen yıl arttığını belirten Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, ilçede vatandaşların kıyılardan yararlanması için belediyenin dönem boyunca çalışmalara devam edeceğini söyledi. en verimli şekilde çalıştıklarını ve belediyenin hizmet kalitesini artırmak için var güçleriyle çalıştıklarını ifade etti.

2016 yılında Bodrum’da 15 noktada faaliyet gösteren belediye halk plajı sayısı 2023 yılında 77’ye yükseldi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-serdivan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu