Haber

Deniz Akkaya, kızının saldırısına uğradı: “Bana saldırdı, beni balkona kitledi”

Bir dönemin en popüler mankenlerinden biri olan Deniz Akkaya, kızıyla yaşadığı problemlerle gündem oldu.

“Yanlış bir baba seçimi”

“Son derece yanlış bir baba seçimi ile hamile kalıp, hayatının kabusa döndüğünü” söyleyen Deniz Akkaya twitter (X) hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

16 yaşında

Akkaya, 16 yaşındaki kızının ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirmesi üzerine yurt dışı planları yaptığını ve fazlasını bulduğunu, bu yüzden de telefonuna el koyduğunu dile getirdi.

“Beni 1.5 saat balkona kitledi”

Ardından kızının fiziken kendisine saldırdığını söyleyen Akkaya, “Beni 1.5 saat balkona kitledi. Komşularım ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112’yi aramam neticesinde kurtarıldım” açıklamasında bulundu.

“Ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim”

Sözlerine, “Polislere de karşı çıkan sonrasında bir de hızını alamayıp bana itibar suikastı yapan bu ruh haline, ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim.

“Nerede hata yaptık biliyor musunuz?”

Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz? Kontrolsüzce severek. Anne olmak bu değil ve olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin.”

“Bilip bilmeden bu hayatı yorum yapmayın!!!”

Paylaşımı tepki yağınca ünlü model “Bazı gerizekalılar benim hayatımı yaşamazken boş yapıyor!!! Beni saatlerce balkona kitleyen kızım, polisleri aramaya cesaret edemez derken aramam neticesinde gelen ekiplere çıkardığı zorluk yetmedi birde beni dövdü diyerek itibar suikastine geçti. Ben bu hayatı,birileri üstünde tepinsin diye inşa etmedim. Bilip bilmeden bu hayatı yorum yapmayın!!!” cevabını yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu