Teknoloji

Elden Ring’in bir yılda sattığı kopya sayısı hayret verici

Elden Yüzüğü Görünüşe göre, bir yıldan biraz fazla bir süre içinde yaklaşık 20,5 milyon kopya sattı. Bu sorunun kaynağı, bir ResetEra forum kullanıcısı tarafından tespit edilen bir yatırımcı raporuna dayanmaktadır.

Bandai Namco evraklarında, ” Elden Ring satışları, dünya çapında 20,5 milyona ulaşan satışlarla özellikle yurt dışında arttı Yayıncı, oyun satışlarında bir “geri çekilme” beklediğini de ekliyor. Ama Elden Ring birkaç milyon kopya daha satabilirse… Savaş Tanrısı (2018)Ve Büyük Araba Hırsızlığı VTüm zamanların en çok satan oyunları arasına girecek.

Ortada, Elden Ring ayrıca bir FromSoftware yazılımının şimdiye kadarki en iyi lansmanını yaptı. Bandai Namco, sadece 18 günde 12 milyondan fazla aksiyon RPG sattı ve beş günde yaklaşık 4 milyon kopya satması beklenen bir oyun için bu oldukça iyi bir haber. Elden Ring’in devam eden güçlü performansı, FromSoftware’ın bir sonraki oyunu Zırhlı Çekirdek VIAğustos ayında piyasaya sürüldüğünde oyun, Armored Core serisinin yaklaşık on yıldaki ilk girişi olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu