Haber

Eriklitepe Beyaz Örtüyle Kaplandı

Doğal güzellikleriyle ünlü Gölcük’ün turistik bölgelerinden biri olan Eriklitepe Tabiat Parkı, yılın ilk kar yağışıyla birlikte beyaza büründü.

Gölcük’ün en yüksek noktasındaki konumuyla turizme açılan değerli penceresi olan Eriklitepe Tabiat Parkı, sezonun ilk kar yağışıyla birlikte bembeyaz bir örtüyle kaplandı. Yeşilin her tonunu içinde barındıran tesisler, ilk kar yağışıyla birlikte beyaz örtünün doğal güzelliğini yansıtmaya başladı. Kış aylarında uzun süre kar altında kaldığı için doğayla iç içe vakit geçirmek isteyen vatandaşların uğrak noktası haline gelen Eriklitepe’ye yağan ilk kar, doğa turizmi tutkunlarını sevindirdi.

ERİKLİTEPE’DE NELER VAR?

Ormanın içinde tertemiz havası, kuş seslerinin yankılandığı olağanüstü coğrafyası ile Gölcük’ün huzurlu yerlerinin tam ortasında yer alan Eriklitepe, bembeyaz örtüsüyle ziyaretçilerini karşılamayı bekliyor. Ziyaretçilerin günübirlik ve uzun süreli tatil yapabileceği bungalov tipi konutların yer aldığı tesiste; Restoran, kafe, barbekü alanı, mescit, yürüyüş parkurları, oyun ve macera parkı, spor aletleri ve leziz yemeklerden oluşan bir menü sunan kamp alanı bulunmaktadır. 5 kişinin rahatlıkla konaklayabileceği, iki oda, bir salon, bir banyo ve bir açık mutfaktan oluşan bungalov tipi konutların bulunduğu tesisler günübirlik de ziyaret edilebiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu