Yaşam

İmajını değiştiren Ceylan, son haliyle Yılmaz Morgül’e benzetildi

Sık sık yaptığı imaj değişiklikleriyle öne çıkan müzisyen ceylan Bu kez sarı saçlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Page 2 programının bugünkü konuğu ceylan, yüzünde estetik olduğunu ve değişiminden memnun olduğunu belirtti.

YILMAZ MORGUL GİBİ

Canlı yayınıyla adından söz ettiriyor ceylan Onu renkli gözlükleriyle gören seyirciler onu Yılmaz Morgül’e benzetti. Kısa sürede sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Ceylan için “Bu görüntü hiç olmamış” ve “Yılmaz Morgül’e benziyor” yorumları yapıldı. Değişimiyle ilgili konuşan Ceylan, “Yüzümü o kadar değiştirdim ki telefonum bile tanımıyor. 40 yıldır bu bölümün içindeyim. Ben müzik çalarken. haberler Değilim ama bir görseli değiştirdiğimde haberlerde çıkıyorum. “Takdir edilmeyi beklemiyorum” dedi.

“KALÇA ESTETİĞİM YOKTU”

Aldığı kilolar nedeniyle vücut hatları değişen Ceylan’a kalça estetiği yaptırdığı iddia edildi. Canlı yayında bu iddiaya yanıt veren Ceylan, “Eskiden çok zayıf bir kadındım. Kilo alınca vücut sinirlerim değişti. Kalçamın estetik olduğu iddiası saçmalık. Yüzümde estetik var ama Kalçalarımda yok.” Ayağa kalkıp kalçalarını gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu