Yaşam

Nez: Ailemizi kaybettik.

Müzisyen Nez, merkez üssü Maraş olan ve 11 ili etkileyen depremlerden bahsetti. Müzisyen, “Ben de Antakyalıyım. Maalesef ailemizi de kaybettik ama önemli olan yaralarımızı sarmak. Milletimizin başı sağolsun” dedi.

Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine göre müzisyen, tüm gelirlerini konser vererek ailelerini kaybeden çocuklara bağışladıklarını belirterek, “Öncelikle tüm ülkemizin başı sağolsun. Ben de Antakyalıyım. Maalesef ailelerimizi de kaybettik ama önemli olan yaralarımızı sarmak. Konser verdik. ODTÜ’lülerin tüm gelirlerini bağışladık. Ailelerini kaybeden çocuklara derneğimiz. Hala devam ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. Kulislerde bile. Atkı bere örüyorum. Milletimizin başı sağolsun” dedi.

‘MÜZİĞİ BIRAKMIYORUM, İKİSİNİ BİR ARADA ALMAK İSTİYORUM’

Daha önce NLP (Nörolinguistik Programlama) terapisti olduğunu anlatan Nez, 15 yıldır bu eğitimi aldığını ve sertifikasını Londra’dan aldığını söyledi. Bahse konu olan Nez, “Ben bir NLP terapistiyim. Bu dönemde bunları yapmak insanı iyileştiriyor. Aslında müziği bırakmadık ama bırakmak zorunda kaldık. Ben birlikte almayı tercih ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu