Haber

Okan Karacan, ‘Can güvenliğim yok’ diyen eski eşi Zeynep Kadıoğlu’nu tehdit etti.

Önceki gün eski eşi Zeynep Kadıoğlu’nun ablasını darp ettiği için gözaltına alınan ve ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılan televizyon sunucusu Okan Karacan, sosyal medya hesabından paylaştığı videolarla Zeynep Kadıoğlu’nu tehdit etti.

‘AÇIK BİR ŞEKİLDE TEHDİT EDİLİYORUM’

Zeynep Kadıoğlu, sosyal medya hesabından yazılı açıklama yaparak yardım çağrısında bulundu. Can güvenliğinin olmadığını söyleyen Kadıoğlu, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Eski eşim Okan Karacan tarafından tehdit edildim. Eski eşim 29.03.2023 tarihinde iş yerime gelerek beni çıkarma kararını ihlal etti ve son olarak 15.04.2023 tarihinde evime gelerek annem Emine Kadıoğlu ve eşimi darp etti. ablam Zerrin Kadıoğlu hastaneye kaldırıldı.Eski eşim hakkında mahkemece uzaklaştırma kararı verilmiş olmasına ve kendisinden telefonla arayarak beni ve ailemi sürekli ağır tehdit ve hakaretlerde bulunmasına rağmen eski eşim serbest bırakıldı. Okan Karacan hesabı ve özel numaralar Eski eşim Okan Karacan tarafından alenen tehdit edildiğimi duydum.”

YAPTIĞI VİDEOLARLA TEHDİT ETTİ

Sosyal medya hesabından art arda video paylaşan Okan Karacan, Zeynep Kadıoğlu’nu tehdit etti. Çektiği videoda Karacan, “Geliyorum Zeynep Karacan kapıdan çık. Ben çocukları almaya gidiyorum. Allah razı olsun” dedi.

ladikhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu