Teknoloji

Panik Oyunları Sergisi 29 Ağustos’ta yapılacak

 
Yayıncı, Panic’in 29 Ağustos’ta Panic Games Showcase 2023’e ev sahipliği yapacağını duyurdu. Panic Games Showcase 2023’ü YouTube’da izleyebileceksiniz.
 
20 dakikalık yayın, Nour: Play With Your Food ve despelote için yeni görünümler, duyurulmamış yeni oyunlara bir bakış ve oyun geliştirme ortaklığı duyuruları da dahil olmak üzere Panic oyunları yayıncılığının geleceğini ortaya çıkaracak. Sunumda yer alan oyunlardan bazıları Gamescom 2023 ve PAX West 2023’te de yer alacak. Vitrinde Playdate haberi olmayacak.
 
Panic’in kurucu ortağı Cabel Sasser bir basın açıklamasında, “Birçok kişi bizi Transmit ve Nova gibi Mac yazılımlarının yapımcıları olarak tanıyor. Bazıları bizi Playdate taşınabilir video oyun sisteminin yaratıcıları olarak tanıyor. Ve dürüst olmak gerekirse, birçok kişi bize Firewatch ve Untitled diyor. “Goose Game’in yayıncısı olarak. Küçük bir gösteri yapmanın ve dünyanın dört bir yanındaki harika geliştiricilerden çıkarmaya çalıştığımız harika oyunları dünyaya duyurmanın eğlenceli olacağını düşündük.”

cekerekajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu