Teknoloji

Sadece temel model mi? Galaxy S24’ün Exynos – Snapdragon bilmecesi daha da karıştı

Samsung’un Exynos işlemcisinin Galax S amiral gemisi serisine dönüşüyle ​​ilgili son zamanlarda teknoloji gündeminde çok konuşuluyor. Samsung’un Galaxy S24 serisi ile Exynos 2400Galaxy S24 serisini piyasaya sürmek amacıyla geliştirildiği söyleniyor ancak bu doğru çıksa bile şirketin çok alışılmadık bir şekilde Galaxy S24 serisine yonga seti eklediğine dair yeni bir söylenti ortaya çıktı. bölebilir” diyor.

Bu söylenti, Samsung’un Exynos 2400 işlemci yalnızca temel Galaxy S24 modeliiçin kullanılabileceği ihtimalini öne sürüyor. Ancak bu gerçekleşse bile standart Galaxy S24 modeli bazı pazarlarda satışa sunulacak. Exynos 2400 ve Snapdragon 8 Gen 3 işlemci seçenekleri Ortadan bölünecek. Öte yandan diğer pazarlarda tüketiciler Galaxy S24’ü yalnızca Exynos 2400 işlemci ile satın alabilecekler.

Burada söylenenlerle karşılaştırıldığında, Galaxy S24+ ve Galaxy S24 Ultra yalnızca Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisini kullanacak. Bu telefonlar yalnızca Qualcomm tarafından desteklenecek ve bu da Samsung ile ABD’li yonga üreticisi arasındaki iş birliğini güçlendirecek. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Galaxy S24 serisinde işlemci olarak Exynos’u mu yoksa Snapdragon’u mu görmek isterdiniz? Aşağıda yorumlarınızı bekliyoruz.

haberaltinyayla.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu