Teknoloji

Togg T10X sevkiyatları devam ediyor

12 adet Türkiye’nin ilk doğan elektrikli akıllı cihazı T10X, tırlarla Yedi Mavi AVM’de bulunan Togg Experience Center’a getirildi.

Araçların indirildiğini gören vatandaşlar, bu anları cep telefonları ile görüntüledi.

Kamyonlardan indirilen araçlar, Togg Experience Center önündeki otoparka indirildi. Araçların randevu sistemi ile sahiplerine teslim edileceği öğrenildi.

Deneyim merkezini ziyaret eden vatandaşlar, Türkiye’nin ilk doğan elektrikli akıllı cihazı T10X’i detaylı inceleyerek araç hakkında bilgi edinme fırsatı buluyor.

“BU ARACI BEĞENDİM, ÖZELLİKLE KARŞI DEĞİLİM”

Togg’u görmeye gelen vatandaşlardan Erkan Taş, Togg’u çok sevdiğini ve gurur duyduğunu söyledi.

Togg’un Gebze’deki yerine de uğradığını anlatan Taş, “Araba on numara. Yetmiyor ama zamanla olabilecek bir şey. Her yerde görüyorum. Vatanını seven herkes gurur duymalı. .Gurur duyulacak bir şey mi?Gurur duyulacak bir şey olsaydı artık burada olmazdım.Muhalif olsam da bu aracı seviyorum.Araç gerçekten araç.” dedi.

Alperen Gökhan Özlen de Togg’un gurur verici ve mükemmel bir araç olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Çok gurur verici bir olay. Her gittiğim sokak söyleşisinde bunu haykırıyorum. Bunu vatan görevi olarak biliyoruz. Tam bir araç gerçekten. Söylenecek çok söz var ama insanın aklına gelmiyor. Bu araba ülkemize milletimize hayırlı olsun Gurur verici Parasını verseniz de vermeseniz de bu araba sizin Her yerde anlatıp gösteriş yapabilirsiniz Hakikaten bu da öyle bir şey. sahiplenmek. Gurur duymalısın. Vatan adına yapılan bir şeydir ve senindir.”

Togg’u ilk kez görme fırsatı bulduğunu söyleyen Taner Tayfur, “Geldiğinizi duydum, Togg’u görmeye geldim” dedi. söz konusu.

Togg’un Türkiye’nin adından gurur duyduğunu söyleyen Tayfur, “Ülkemiz için, insanımız için iyi oldu. Ben de yeni gördüm. İlk defa görüyorum. Çok beğendim, çok güzel bir yer.” araba.hayırlı olsun.konfor herşey bir numara dış görünüş.” Ayrıca çok güzel. çok beğendim Onu da almayı umuyorum.” dedi.

foca-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu