Teknoloji

Trugo Mobil Uygulaması Yayında: İşte Trugo Şarj Fiyatları

Prestijiyle öne çıkan ön sipariş programı geçtiğimiz gün resmi olarak tamamlandı. T10X’i Değiştir Konuyla ilgili çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Bu içerikte; Tüm elektrikli otomobilleri şarj edecek Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu’nun şirketi Trugo. mobil uygulama resmi olarak yayınlandı. Elektrikli otomobil sahipleri bu uygulama ile çok daha yeterli bir deneyime sahip olacak.

Google Play Store ve App Store’da bulunan Trugo portable uygulaması, elektrikli arabası olan bir vatandaşın uygulamasıdır. en yakın istasyon görmenize yardımcı olur. Ayrıca elektrikli aracın fiyat bilgilerine ve şarj bilgilerine de bu taşınabilir uygulama üzerinden ulaşılabiliyor. Elektrikli otomobil sahipleri Trugo uygulaması üzerinden okuyabilecekler. QR kodile araçlarını şarj edebilirler.

En yakın şarj istasyonlarını Trugo’da görüntüleyebilirsiniz

Trugo’nun taşınabilir uygulamasını akıllı telefonunuza yükledikten sonra, uygulamayı kayıtlı bir kullanıcı veya misafir olarak kullanabilirsiniz. Pozisyon izni verilmiş ise, başvuruda tanımlanan kredi kartı ile en yakın şarj istasyonları ve çalışma durumları ile dolum fiyatları hakkında bilgi veren uygulama. otomatik olarak öder . Ayrıca, bu taşınabilir uygulama ile bir şarj istasyonundaki priz önceden yapılandırılmıştır. rezervasyon da yapılabilir. Bir Trugo hesabı oluşturmak için elektrikli arabanızın olması gerektiğini unutmayın.

Trugo fiyatları

 180 kW300kW
kW başına ücret7,99 TL7,99 TL

Trugo’nun Twitter’daki ilgili açıklaması:

“Türkiye’nin yüksek performanslı ve kapsamlı şarj ağı Trugo, uçtan uca kesintisiz bir deneyim için kullanıcılarıyla buluşmaya hazır. #Trugo uygulaması şimdi App Store ve Google Play’de.”

Siz de Trugo portable uygulamasını akıllı telefonunuza kurmak istiyorsanız, Buradailişkiyi kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu