Teknoloji

Xbox patronu Phil Spencer: Redfall bizi hayal kırıklığına uğrattı!

 
Kinda Funny podcast’inde konuşan Xbox patronu Phil Spencer, hayranların Redfall’u nasıl algıladıklarına dair bazı detayları paylaştı ve bunlara kendi yorumlarını ekledi. Bu hafta piyasaya sürülen kooperatif tabanlı nişancı aksiyon oyunu Redfall, PC’de Metacritic’te 58 ve Xbox Series X|S’de 62 puan aldı. Medya puanları dışında, kullanıcı puanları daha da düşük. PC platformundaki kullanıcı derecelendirmesi şu anda 1.9’dur.
 
Phil Spencer oyunla ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu.
 
 
 
Xbox işvereni Phil Spencer, kısa süre önce çıkış yapan Redfall için oyuncu geri bildirimlerinden yararlanarak, “Benim için Xbox topluluğunu hayal kırıklığına uğratmaktan ve topluluğun bize olan güvenini yitirdiğini görmekten başka bir şey yok. Bu açıkçası beni hayal kırıklığına uğrattı ve üzdü.”
 
Yaşanan hayal kırıklığını oyuncularla paylaşmaya çalışan Spencer, sözlerini şöyle sürdürdü: “Arkane Austin’in büyük bir destekçisiyim. Takımın geçmiş performansı harika ve yaptıkları unutulmaz. Bu takımın maçlarını bu yüzden seviyorum. ‘Daha iyi hale getirebiliriz’ üzerine odaklanacağız.”
 
2 Mayıs’ta Xbox Series X/S ve PC’de çıkış yapan Redfall’ın Steam kullanıcı incelemeleri çoğunlukla olumsuz. Oyun şu an Steam’de 699.00 TL, Xbox Store’da 1.150 TL’den satışta. Oyun ayrıca Xbox Game Pass hizmetinde de mevcuttur.
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu