Ekonomi

XRP Ağustos ortası seviyelerine yükselerek Litecoin ve Stellar’dan daha iyi performans gösterdi

Dalgalanma Dijital token XRP, olumlu piyasa hissiyatının etkisiyle 24 saatlik dönemde %6 büyüme kaydederek 0,6 dolarlık temel direnç seviyesini kırdı. Bu yükseliş XRP’yi Ağustos ortasındaki işlem seviyelerine geri getirdi.

kripto para, Litecoin Ekim ayını %15,27 artışla tamamlama yolunda ilerliyor ve Stellar gibi diğer popüler dijital para birimlerinin aylık büyüme rakamlarını geride bırakıyor. Bu artış, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Kurulu (SEC) tarafından yapılan itirazın reddedilmesi ve Brad Garlinghouse ve Chris Larsen’i XRP menkul kıymetlerinin kayıtsız satışını teşvik etmekle suçlayan bir davanın çözülmesi de dahil olmak üzere birçok önemli gelişmeyle desteklendi.

Bu yasal zaferler, XRP için çok ihtiyaç duyulan yasal netliği sağlayarak hem ABD merkezli hem de uluslararası genişlemelerin önünü açtı. XRP’nin yükseliş eğilimi, düşüş göstergeleri tarafından engellenmiyor gibi görünüyor.

BlackRock’un Bitcoin ETF’sinin ABD SEC tarafından onaylanmasıyla ilgili heyecan, piyasa duyarlılığını daha da güçlendirdi. Bu gelişme, işlem hacminin 2,2 milyar dolara ulaşan üç haneli önemli artışıyla birleştiğinde XRP’nin yükselişini yeniden canlandırdı.

Analistler, Bitcoin’in Eğer ETF’ler nedeniyle yükseliş yaşanırsa XRP gibi altcoinlerin de aynı şekilde yükselişe geçeceğini öngörüyor. Son olaylar XRP’nin büyümesi için bir katalizör görevi gördü ve önümüzdeki haftalarda sürdürülebilir ivme potansiyeline işaret etti.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

haber-beykoz.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu