Yaşam

Aylin Coşkun’dan Sinan Akçıl’a: Seni tokat manyağı yapacağım

Şarkıcı Aylin Coşkun, Sinan Akçıl’ın yıllar önce kendisinden 10 bin dolar aldığını ancak kendisine şarkı vermediğini söyledi.

‘DOSTLUK SANA TOKAT BÜYÜSÜ YAPACAĞIM’

Aramızda Kalmayın TV8’de yayınlandı Programa konuk olan Aylin Coşkun, “Müzik dünyasında dolandırıcılar var. Şarkıya 10 bin dolar verdim, o dönemde yapmadıkları gibi arsızca ortalıkta dolaşıyor” dedi. şöyle dedi: “İsim vermeyeceğim, hepsi benim arkadaşım.” Bunu herkes biliyor; Bizim markette müzik satın almak yıllardır 10 bin dolara mal oluyor. O zaman parayı TL’ye çevirmiştim. Karşılığında şarkımı alamadığım için ya şarkımı verin ya da paramı verin diyorum. Onlara söylediğimizde ‘Biz o kadar parayı alamadık’ diyorlar. Peki ya sen dostum? “Yemin ederim, seni bir tokat manyağı yapabilirim.”

‘SİNAN AKÇIL BENİM PARAMI DEDİ’

Şarkımı ve paramı vermezlerse tanıklar huzurunda dava açacağım. Bu dolandırıcılıktır, ayıptır. O para 5-6 yıldır duruyor.
‘Sinan Akçıl paramı aldı, müziğimi vermedi. Paramdan ve müziğimden yararlandı. “O da yaptığı açıklamada ‘Aylin’i üzdüm, hallederiz’ dedi ama hiçbir şey yapmadı.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu