Haber

Bircan Bali’den Tayyargiller hakkında bomba iddia! Tayyar Öz neden görevden alındı? İşte nedeni..

Lüks hayatlarını sosyal medyada ortaya koyan Dilan Polat ve Engin Polat, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı kara para soruşturması kapsamında tutuklandı.

Dilan Polat ve eşinin tutuklanmasının ardından bazı fenomenlerle ilgili de benzer iddialar ortaya atılmıştı.

Dilan Polat ve Engin Polat olayının ardından gündeme gelen ve ‘Tayyargil’ lakaplı Özlem Öz ve Tayyar Öz çifti, sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri olmayı başardı.

Tıpkı Dilan Polat ve Engin Polat gibi lüks hayatlarını sosyal medyada takipçileriyle paylaşan çift Özlem Öz ve Tayyar Öz de eleştirilerin odağı oldu.

Dilan Polat ve Engin Polat’ın tutuklanmasının ardından YouTube programında açıklamalarda bulunan Bircan Bali, Tayyar Öz ve Hasret Öz çifti hakkında değerli açıklamalarda bulundu.

Bircan Bali, Tayyar Öz’ün uzaklaştırma nedenini açıkladı. İşte Bircan Bali’nin açıklaması;

Devlet hastanesinde görev yapan Tayyar Öz, “Bu beyefendinin branşı ortopedi. Hasta gelip ‘Bacağımda sorun var, düzeltebilir miyiz’ diyor, ‘Biz hallederiz’ diyor. Ama hastanın bacağını net bir şekilde gösteriyor ve çekim yapıyor.” söz konusu.

Bircan Bali ayrıca, “Hasta başörtülü, hastanın rızası yok, ailenin rızası yok. Hastanın ailesi onu bacağından tanıyor ve ‘Bize sormadan bu bacağı nasıl açarsın? Öncelikle’ diyorlar. “Etik değil, kurallarla alakası yok” diyen Tayyar Öz bu yüzden uzaklaştırma aldı. Yalansa yalan desin. Bana da dava açsın!’ Açıklamalarına yer verdi.

Bu iddiaların ardından Özlem Öz’ün Kur’an paylaşımı yapmasına tepki gösteren Bircan Bali, “Dini kullanmaktan bıkmadınız. Kaç umre sizi arındırır biliyor musunuz? İlkine gittiniz ve iyilik yaptığınızı sanıyorsunuz ama” dedi. günah işledin.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu