Haber

Bolu’da düzenlenen 100. Yıl Ralli ve Türkiye Baja Şampiyonası başladı

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından Bolu’da düzenlenecek Petrol Ofisi Maxima 2023 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 4. yarışı ve 2023 Türkiye Baja Şampiyonası’nın 2. ayağı olan “100. Yıl Rallisi”, Bolu’da düzenlenen törenle başladı. Valilik önü.

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından, Bolu Valiliği koordinasyonunda, Petrol Ofisi Maxima 2023 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 4. yarışı olan “100. Yıl Rallisi”, 100. Cumhuriyet ve 2023 Türkiye Baja Şampiyonası 2. ayağı valilik önünde oynanacak. Bir törenle başladı.

Bolu’ya gelen Ralli ve Baja pilotları İzzet Baysal Caddesi’nde renkli görüntülere tanık oldu. Vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanan törende araçlar tek tek görücüye çıktı. 27-29 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek organizasyonlar öncesinde Cumhuriyetin 100. yılını anmak üzere yarış merkezinde bir araya gelen ralli ve Baja sporcuları, araçlarıyla çok özel bir fotoğraf çektirdi.

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) ve Bolu Off-Road Spor Kulübü (BOLOFF) tarafından, Bolu Valiliği, Bolu Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Bolu Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen etkinlikler, Bolu önünde düzenlenen start töreniyle başladı. 27 Ekim Cuma günü saat 17.30’da Valilik.

Yarışlar, 29 Ekim Pazar günü saat 16.00’da yapılacak ödül töreniyle sona erecek. – BÖLÜNMÜŞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu