Teknoloji

Dünyanın en hafif katlanabilir telefonu olacak vivo X Fold 3’ün ne zaman tanıtılacağı ortaya çıktı

İddiaya göre vivo’nun yeni katlanabilir akıllı telefonu X3 KatlamaÇin’de şenliklerin olduğu dönem olan Mart ayında vizyona girecek.

Çin sosyal medyasında yeni iddialar

Çin’in sosyal medya kanalı Weibo’da dijital sohbet istasyonu lakaplı bir teknoloji muhbiri hesabından yapılan paylaşımda, yeni telefonları ne zaman görebileceğimize dair tartışmalar yapıldı. Mart ayı geldiğinde yeni katlanabilir modellerle tanışacağız.

Daha önce ortaya çıkan bilgilere göre vivo X Fold 3 ve X Katlama 3 Pro, Snapdragon 8 Gen 2 ve sırasıyla Snapdragon Gen 3 i İşlemci setiyle birlikte gelecekler. İkinci modelin ise daha uygun fiyatlı katlanabilir bir akıllı telefon olması bekleniyor. Pro versiyonu muhtemelen gelişmiş özelliklerle gelecek. Bu özellikler arasında ultrasonik ekrana gömülü ekran içi parmak izi okuyucusu, kablosuz şarj ve 64 megapiksel periskop telefoto kamera gibi özellikler yer alıyor.

Varsayımlara göre vivo Pad 3 Boyut 9300 işlemci Setle birlikte gelecek ve 13 inç ekrana sahip olacak. Tablet 80W şarj desteğine sahip olacak. Vivo X100 Ultra’nın piyasaya çıkması için bir süre daha beklemesi gerekecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu