Yaşam

Pantolon Belleri Yeniden Yükseliyor

Düşük beller, birkaç sezondur tüm trend raporlarında yer alıyor. Ancak yeni sezon için Y kuşağına müjdeli haberi veriyoruz; yüksek belli pantolonlarınıza sarılma zamanı!

Hepimiz, her Y kuşağının düşük belli pantolonlardan duygusal olarak yaralandığının farkındayız. 2000’lerin süperstarları sayesinde, düşük beller her şeye üstün geldi ve Z Kuşağı, geçtiğimiz sezonda son yeniden canlanmaya öncülük etti. Düşük belli pantolonlar It Girl modasının simgesiyken, yüksek belli alternatifler 2010’lu yıllara kadar gösterişsiz, anaç ve itici oldukları gerekçesiyle alay konusuydu ve nihayet ana akım tarafından kabul edildi. Sonunda beli ön plana çıkaran bir pantolonun, şehvetli ama aynı zamanda hükmedici bir yanının olduğunun farkına varıldı.

Modanın döngüsü zaman içinde değişse de bazı trendler asla eskimeyen bir zarafete sahiptir. 2024 ilkbaharında, bu ikonik parça yeniden yükselişe geçiyor ve güncel dokunuşlarla zenginleşiyor.


Louis Vuitton

Ofis giyiminden akşam yemeklerine, randevu gecelerinden dışarıdaki günlere kadar her şey için mükemmel seçim olan yüksek bel kuralı, tüm pantolon anlarınıza sıçrayabilir. Yüksel bel pantolonların çekiciliği, sadece rahatlık ve şıklığıyla değil, aynı zamanda her vücut tipine uyum sağlayabilme özelliğiyle de ilgi çekiyor. Bu sezon, tasarımcılar bu klasik parçayı yeniden yorumlarken, çeşitliliği ve esnekliği ön plana çıkarıyorlar.


Christian Dior

Görünümü klasik bir şekilde yükseltmek için zamansız bir kemere yatırım yapın. Daha İddialı bir dokunuş için büyük ve gösterişli kemerler de tercih edebilirsiniz. Altın detaylı, inci süslemeli veya geometrik desenlere sahip kemerler, bu klasik parçayı modern bir görünüme kavuşturuyor.

Sezonun koleksiyonlarından dikkatimizi çeken yüksek bel pantolonları inceleyin.

GUESS
Metalik Suni Deri Düz Kesim Pantolon
5.000 TL
guess.eu

LACOSTE
Kadın Loose Fit Gri Denim Pantolon
6.199 TL
lacoste.com.tr

PSC
Çok Renkli Bol Paça Pantolon
7.995 TL
vakkorama.com.tr

GUCCI
Paisley Desenli İpek Pantolon
42.500 TL
gucci.com

H&M
Keten Karışımlı ve Kemerli Pantolon
1.799 TL
hm.com

ZARA
ZW Collection Desenli %100 İpek Pantolon
2.390 TL
zara.com

PRADA
Hafif Tiftik Pantolon
40.800 TL
prada.com

TWIST
Yüksek Bel Rahat Siyah Kadın Pantolon
2.599 TL
boyner.com.tr

BEYMEN COLLECTION
Sarı Kargo Koton Pantolon
6.950 TL
beymen.com

KNITSS
Etnik Desenli Yeşil Triko Pantolon
7.299 TL
knitss.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu